Zpět

Bc. Daniel Bek

Datum narození
23. 3. 1989
Zaměstnání
Jsem marketingový specialista. Kromě toho mě živí i fotografie a filmařina. Tvořím kampaně, vymýšlím videa a hledám příběhy.
 
Dosažené vzdělání
2004 - 2008       Obchodní akademie Choceň
2008 - 2012        VŠE Praha - Národohospodářská fakulta, obor Hospodářská politika
 
Co mě baví?
Mám to štěstí, že moje zaměstnání je můj koníček. Ale kromě fotek a videí, které zaberou velkou část mého času, nedokážu být bez pohybu, cestování a čtení. Tahle skupina činností mě naplňuje a inspiruje. Mám  plný “šuplík” projektů, které postupně realizuji. A  ano, je tam několik myšlenek, které se vztahují k veřejnému životu v Chocni a budu se je snažit realizovat. Díky filmařině jsem se setkal s mnoha lidmi a podíval se na místa,  kam se člověk snadno nepodívá. Měl jsem tu čest točit s prof. Tomášem Halíkem, kardinálem Dominikem Dukou, vytvářet medailonky pro Arcibiskupství pražské ale také cestovat s rockovými kapelami, pracovat na zakázkách v Miláně či Polsku. Spolupracovat s globálně úspěšným startupem Feedyou, točit kulturistické mistrovství Slovenska nebo fotit muže na montážích, pro které je to poslední naděje na spořádaný život. Je to velký záběr s mnoha kontrasty. A to mě baví.
 
Proč kandiduji?
I když žijeme ve městě, které je jedinečné, chybí nám tu několik věcí. Vím, že mohu přispět k tomu aby se tu žilo lépe. Na druhou stranu nemám rád chorobné stěžovatele, kteří vystupují proti všem změnám. Musíme město posouvat vpřed a ne konzervovat. Je čas, abychom Choceň udělali lepší. Snažím se k tomu pomoci i svým dílečkem ve skládačce.

Přímý kontakt na asistenty: